İtibar Yönetimi

Anasayfa » İtibar Yönetimi
İtibar Yönetimi2018-07-05T10:15:50+00:00

İtibar yönetimi artan teknoloji ve internet kullanımıyla daha fazla önem verilmesi gereken bir alan haline gelmiştir. Özellikle son dönemlerde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması hakkınızda çıkabilecek olan haberlerin takip edilmesini ve olumsuz olarak değerlendirilen haberlerin kaldırılmasını gerekli kılmıştır. İtibar yönetimi genellikle bireysel itibar yönetimi olarak yapılacağı gibi kurumsal itibar yönetimi de yapılabilmektedir.

Bireysel itibar yönetimi genellikle kişilere özgü yapılan bir itibar yönetimi türüyken, kurumsal itibar yönetimi ise markalara, kurumlara ve kuruluşlara yönelik yapılmaktadır.

İtibar Yönetimi Neden Önemlidir?

İtibar Yönetimi yapılmadığı zamanlarda özellikle birçok kişi hakkında çıkan olumsuz haberlerden haberdar olamamaktadır. Bu da kişilerin ve kurumların uzun yıllar boyunca kazandıkları itibarlarının zedelenmesine neden olmaktadır. Bu zedelenme kimi zaman maddi kimi zaman da manevi zararlar görmenize neden olmaktadır. Sizler de artık E-koruma ile; rakip kişi ve kuruluşlar tarafından zedelenmeye çalışılan itibarınızı kolay bir şekilde koruyabilirsiniz.

İtibar yönetimi
  • Sizin ya da şirketinizin adına açılmış sahte Facebook ve Twitter hesaplarının kapatılmasını sağlayabiliriz.
  • Sosyal medyada hakkınızdaki kötü içerikler, Tweet’ler ve fotoğrafların kaldırılmasını sağlayabiliriz.
  • Youtube’da yayınlanan,sizin ya da şirketinizle ilgili kişisel haklarınızı ihlal eden, şirketinizi küçük düşürücü ya da tehdit, taciz, şantaj içerikli videoları hemen kaldırabiliriz.
İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi için E-koruma. Net Sizlere Nasıl Hizmet Verir?

Sosyal medyada itibarınızı olumsuz etkileyen içeriğe hemen müdahale ederek içeriğin silinmesini ve hukuki işlemlerin başlamasını sağlayabiliriz!

Paylaştıklarımıza bakacak olursak sırdaşımız diyebileceğimiz sosyal medya hesaplarımız internet korsanları tarafından çalınarak özel bilgilerimiz kullanılabilmektedir. Günümüzde ünlü kişilerin ve firmaların tehdit altında olduğu bu olaylarlar gerçekleştikten sonra sosyal medya hesapları üzerinden dolandırıcılık yapılabilmektedir ve bu durumda hem kişilerin hemde şirketlerin zarar görmemesi için hızlıca aksiyon alınması gerekmektedir. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi zararlara uğranabilir. Bu zararları minimum seviyeye indirmenizi sağlayacak olan e-koruma.net kısa zamanda hesapları kapatır ya da sosyal medya hesabınızı size geri kazandırır.

E-koruma.net’i Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden takip edebilir ve online itibar yönetimi hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her türlü sorunuz için İletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

E-koruma.net