İnsan Kaynakları

/İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları 2017-09-27T09:39:37+00:00

Bakış açımız, açık, arkadaşça, azimli ve takım odaklıdır. 

e-korumanet’in rekabetçi, ilham veren ve ödüllendirici bir ortamı olduğunu göreceksiniz. Burada pozitif bir ortam içinde beceri ve deneyim kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca başarıya yönelik olarak kendinizi geliştirme imkanı da bulacaksınız.
Tüm çalışanlarımızda aradığımız özellikler:
Fikir: Biz çalışanlarımızın kendi kendilerine düşünüp hareket edebilen ve işi yönetme becerisine sahip olan kendine güvenli kişiler olmalarını istiyoruz.
İşi bitirmek: Deneyim, kabiliyet ve verilen vazifeyi yerine getirme becerisini önemsiyoruz. Bu anlamda ana fikir “ne yapacağımı bilmiyorum“ yerine “şimdi ne yapmalıyım?” olmalıdır.
İsteklilik: Biz ilerlerken sizin de kabiliyetleriniz, deneyminiz ve sorumluluk bilinciniz açısından ilerleminizi ve bunun için hevesli olmanızı isteriz.
Takım ruhu: Tüm çalışanlarımız kendi aralarında uyum içinde çalışmalıdırlar. Belirlenen hedefe ulaşma yolunda ekip çalışması ile ekibin elde ettiği başarıları paylaşması önemlidir.
Siz bizim elçimizsiniz: Kişisel olarak yazılı ve sözlü iletişim becerilerinizin çok iyi olması gerekmektedir. Müvekkillerimizle, partnerlerimizle, meslektaşlarımızla ve toplumun birçok kesimine ait kültüre sahip insanlarla çalışacaksınız. Bu anlamda e-korumanet’i temsilen iyi bir konuşmacı olmanız gerekmektedir.
e-korumanet Sizi Bekliyor;
Lütfen telefonla başvuru yapmayınız,
CV’lerinizi info@e-koruma.net adresine veya Yan bölümdeki form ile bize gönderebilirsiniz.
Teşekkürler

Lütfen CV'nizi info@e-koruma.net adresine gönderiniz..